You are here

Парк автотранспортних засобів та механізмів Новобузького міжрайонного управління водного господарства збільшився на 1 одиницю!

Submitted by elena on Пон, 09/02/2019 - 14:16

Державним інвестиційним проектом «Забезпечення питним водопостачанням сільських населених пунктів Казанківського, Новобузького районів та реконструкція водоскидної споруди Софіївського водосховища Новобузького району Миколаївської області» передбачено закупівлю екскаватора-навантажувача з метою належного обслуговування та експлуатації 185 км магістральних водогонів Казанківського групового водопроводу, виконання робіт з усунення поривів, обслуговування запірної арматури та ін.

У поточному році відповідно до виділеного фінансування було проведено процедуру відкритих торгів на закупівлю екскаватора-навантажувача. За результатами проведення переможцем визначено ТОВ «Алеанда» (офіційного представника турецького виробника техніки Hidromek) та придбано екскаватор - навантажувач HIDROMEK модель НМК 102S ALPHA A5 з додатковим обладнанням, 2016 року випуску з мінімальним напрацюванням маш.-год, автоматичною коробкою передач, глибиною копання до 6,4 м, над безпечною кабіною,обладнаною кондиціонером та ще рядом сучасних «наворотів». Крім того постачальником ТОВ «Алеанда» з власної ініціативи додатково в комплекті було надано ще один ківш малого об’єму (за що їм окрема подяка). Загальна вартість склала 1690,0 тис. грн. Механізм вже зареєстрований та виконує роботи на мережі. Завдяки сучасній техніці з’явилась можливість оперативно реагувати та усувати пориви на магістральних водогонах і таким чином безперебійно забезпечувати понад 12 тис. жителів Казанківщини питною водою.

 Власне водієві такого механізму працювати тепер лише в радість, адже завдяки таким перевагам як захищена, простора кабіна, наявність кондиціонеру, легке управління джойстиками ковша та зворотної лопати,  набагато швидше виконувати необхідні завдання! Отже ми сподіваємось на якісну, безвідмовну, продуктивну роботу турецького «силача»!