You are here

СПАРТАКІАДА - 2019 на Центральному стадіоні м. Нова Одеса Миколаївської області!

Submitted by elena on Втр, 10/15/2019 - 11:04

10 жовтня 2019 р. на території Центрального стадіону м. Нова Одеса були проведені сільські літні спортивні ігри серед працівників водогосподарських організацій. Спорткомітет РОВР у Миколаївській області організовує проведення спартакіади майже щорічно, починаючи з 1999 року, залучаючи своїх працівників до занять фізичною культурою і спортом, використовуючи ці заходи для оздоровлення, створення здорового способу життя.

Після шикування команд водогосподарських організацій та урочистого привітання учасників змагань заступником начальника РОВР Лоць І.С. та начальником Миколаївського МУВГ Поліщуком М.В. розпочалися змагання з футболу, волейболу, армрестлінгу, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу та настільного тенісу.

Всього у фінальній частині спортивних змагань прийняли участь 130 працівників-спортсменів, судили змагання 8 суддів. Переможці одержали 11 кубків, 102 медалі та 66 грамот.

Кубок за першість з футболу одержала команда Снігурівського УВГ, друге і третє місце зайняли команди Вознесенського та Вітовського    управлінь.

У змаганнях з волейболу серед чоловіків кубок переможців одержалкоманда Вознесенського МУВГ, друге і третє місце зайняли команди

Вітовського   та  Баштанського управлінь.

Кубком  за першість з волейболу серед жінок нагороджена команда Снігурівського МУВГ, друге і третє місце завоювали команди  Вознесенського та Баштанського   управлінь.

Кубком за перемогу в змаганнях з армрестлінгу по всім ваговим категоріям нагороджена команда Миколаївського МУВГ,  друге місце  та третє місце зайняли команди Вознесенського та Снігурівського управлінь.

У змаганнях з гирьового спорту по всім ваговим категоріям кубком нагороджена команда Снігурівського МУВГ,  друге та третє місце зайняли команди  Вознесенськогота Новобузького управлінь.

Кубок за першість у змаганнях з легкоатлетичного кросу серед чоловіків дістався команді Баштанського МУВГ, друге і третє місця зайняла команда Миколаївського МУВГ.

З легкоатлетичного кросу серед жінок кубок одержала команда Баштанського МУВГ, яка одержала перше та третє місця,  і друге місце зайняла команда Регіонального офісу водних ресурсів.

Кубок у змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків завоювало Снігурівське МУВГ, друге і третє місця зайняли команди Вознесенського та Баштанського МУВГ.

У змаганнях з настільного тенісу серед жінок кубком нагороджені спортсмени Снігурівського МУВГ, друге і третє місця зайняли команди Миколаївського та Вітовського управлінь.

У змаганнях   з  перетягування канату  кубком нагороджені спортсмени Миколаївського МУВГ, друге і третє місця зайняли Вознесенське та Баштанське  управління.