You are here

Довідки щодо роботи зі зверненнями громадян

Протягом ІІІ кварталу 2023 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 1 звернення від громадяна. У зверненні порушувались питання щодо перевірки факту підтоплення будинку. По зверненну надано відповідні роз’яснення заявнику з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

Протягом ІV кварталу 2021 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 3 звернення від громадян. У зверненнях порушувались питання екологічного стану річок та ін. По всім зверненням надано відповідні роз’яснення заявникам поштою з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

Протягом ІІІ кварталу 2021 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 6 звернень від громадян. У зверненнях порушувались питання зрошуван6ого землеробства, про приналежність земельної ділянки,  характеристика водного об'єкту екологічного стану річок та ін. По всім зверненням надано відповідні роз’яснення заявникам поштою з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

Протягом ІІ кварталу 2021 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 8 звернень від громадян. У зверненнях порушувались питання забруднення води, екології та природних ресурів, надання довідок про заробітну плату, про приналежність земельної ділянки,  характеристика водного об'єкту екологічного стану річок та ін. По всім зверненням надано відповідні роз’яснення заявникам поштою з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

Протягом І кварталу 2021 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 10 звернень від громадян. У зверненнях порушувались питання надання довідок про приналежність земельної ділянки, про надання водних об’єктів у користування на умовах оренди, дозволів на спецводокористування, щодо проєктів будівництва міжгосподарської меліоративної системи, характеристика водного об'єкту екологічного стану річок та ін. По всім зверненням надано відповідні роз’яснення заявникам поштою з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів ВВв, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

Протягом 2020 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 33 звернення від громадян. У зверненнях порушувались питання надання довідок про приналежність земельної ділянки, про надання водних об’єктів у користування на умовах оренди, щодо проєктів будівництва міжгосподарської меліоративної системи, роз’яснення з питань звіту по 2-ТП водгосп, роз’яснення з питань проведення перевірки будівництва в межах прибережної смуги, екологічного стану річок та ін. По всім зверненням надано відповідні роз’яснення заявникам поштою з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів ВВв, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

Довідки 1,2 за 2020 рік

Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян РОВР у Миколаївській області за ІV квартал 2020 року

Протягом ІV кварталу 2020 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 14 звернень від громадян. З них: 9 поштою, 5 з Миколаївської облдержадміністрації 4 – з контактного центру Облдержадміністрації. У зверненнях порушувались питання щодо договорів оренди земель, забруднення річки,  щодо проєкту будівництва міжгосподарської меліоративної системи та ін. По всім зверненням надано відповідні роз’яснення заявникам поштою з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів ВВв, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

Довідки 1,2

Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян РОВР у Миколаївській області за ІІІ квартал 2020 року

Протягом ІІІ кварталу 2020 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 5 звернень від громадян. З них: 3 поштою, 1 з Миколаївської облдержадміністрації 1 – з контактного центру ОДА. У зверненнях порушувались питання спуску води з найближчих озер, щодо проекту будівництва міжгосподарської меліоративної системи та ін. По всім зверненням надано відповідні роз’яснення заявникам поштою з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів ВВв, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

Довідки 1,2

Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян РОВР у Миколаївській області за ІІ квартал 2020 року

Протягом ІІ кварталу 2020 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 7 звернень від громадян. З них: 5 поштою, 2 з Миколаївської облдержадміністрації. У зверненнях порушувались питання надання укладання договору оренди земельної ділянки, про отримання в оренду частини водного простору, про розширення площі поливу та подачі води на зрошення та ін. По всім зверненням надано відповідні роз’яснення заявникам поштою з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів ВВв, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

Довідки 1,2

Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян РОВР у Миколаївській області за І квартал 2020 року

Протягом І кварталу 2020 року до РОВР у Миколаївській області надійшло 7 звернень від громадян. З них 4 звернення надійшли поштою від громадян (серед них 1 адвокатський запит, 1 депутатський запит),  з облдержадміністрації 2 звернення і 1 з Сектора Держводагентства. Кількість звернень громадян, які надійшли до РОВР у Миколаївській області протягом І кварталу 2020 року збільшилась на 2 порівняно з минулим 2019 роком. Відповіді було надано у термін, встановлений чинним законодавством. У зверненнях порушувались питання надання в оренду земельної ділянки, про забезпечення питним водопостачанням, роз’яснення з питань звіту по 2-ТП водгосп, роз’яснення з питань ситуації, яка склалась у водогосподарській галузі в Миколаївській області та ін.  Відповідно до встановленого графіку особистий прийом громадян здійснює начальник, заступники начальника та керівники підвідомчих організацій. За звітній період до РОВР у Миколаївській області звернень від героїв, інвалідів ВВВ, учасників бойових дій, ветеранів праці, учасників АТО, громадян, які потребують соціального захисту, не надходило.

Додатки 1,2

Протягом 2019 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 20 звернень від громадян. У зверненнях порушувались питання надання довідок про приналежність земельної ділянки, про надання водних об’єктів у користування на умовах оренди, роз’яснення з питань звіту по 2-ТП водгосп, роз’яснення з питань проведення перевірки будівництва в межах прибережної смуги, екологічного стану річок та ін. По всім зверненням надано відповідні роз’яснення заявникам поштою з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів ВВВ, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

Додатки 1, 2 за 2019 рік

Протягом ІV кварталу 2019 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 5 звернень від громадян поштою. У зверненнях порушувались питання надання довідки про приналежність земельної ділянки; було надано роз’яснення щодо надання водних об’єктів у користування на умовах оренди, роз’яснення з питань звіту по 2-ТП водгосп та ін. По всім зверненням надано відповідні роз’яснення заявникам поштою з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів ВВВ, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

Дадатки1 і 2

Протягом ІІІ кварталу 2019 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 4 звернення від громадян: 2 з них поштою, 1 з облдержадміністрації і 1 з екологічної інспекції. У зверненнях порушувались питання надання довідки про приналежність земельної ділянки; було надано роз’яснення щодо надання водних об’єктів у користування на умовах оренди, роз’яснення з питань проведення перевірки будівництва в межах прибережної смуги та ін. По всім зверненням надано відповідні роз’яснення заявникам поштою з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів ВВВ, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

Додатки 1 і 2

Протягом ІІ кварталу 2019 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 6 звернень від громадян: 4 з них поштою, 2 на «Гарячу лінію» Облдержадміністрації. У зверненнях порушувались питання надання довідок на оренду водного об’єктів, роз’яснення з питань користування балкою та ін. По всім зверненням надано відповідні роз’яснення заявникам поштою з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів ВВВ, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

Додатки 1 і 2.xls

Протягом  І кварталу 2019 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 4 звернення від громадян поштою. У зверненнях порушувались питання надання довідки на оренду водного об’єкта, роз’яснення по питанню подання форми 2-ТП водгосп, екологічного стану річок та ін. По всім зверненням надано відповідні роз’яснення заявникам поштою з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів ВВВ, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

Протягом  2018 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області надійшло 27 звернень з них 23 з облдержадміністрації і 4 від громадян поштою. В основному звертались з питань оренди водних об’єктів та екології водних ресурсів. Також у зверненнях порушувались питання укладання договорів оренди водних об’єктів, законності побудови греблі, продовження дії договору оренди земельної ділянки, екологічного стану річок та ін. По всім зверненням надано відповідні роз’яснення, які надіслано в облдержадміністрацію та відповідно заявникам поштою з додержанням відповідних термінів виконання. За звітний період до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області від героїв,  інвалідів ВВВ, ветеранів праці, які потребують соціального захисту та підтримки  заяв не надходило.

https://drive.google.com/open?id=1EoHHWZVjmTYJgB_rf0hCp3nb_fOOo8yX