You are here

Склад басейнової ради річки Південний Буг

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державного агентства

водних ресурсів України   

від__27.12.2018__ №__987_

 

Склад басейнової ради Південного Бугу

Прізвище, ім’я, по батькові члена

  басейнової ради  

Організація, яку представляє

1

2

3

1

Артамонов Владислав Альбертович

Національний природний парк «Бузький Гард»

2

Бурлаченко Ростислав Володимирович

ПОСП «Уманський тепличний комбінат»

3

Гайдук Катерина Іванівна

Кіровоградська обласна організація товариства меліораторів та водогосподарників України

4

Герус Дмитро Петрович

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації

5

Гладенький Геннадій Митрофанович

Кодимська районна державна адміністрація

6

Грищенко Анатолій Віталійович

Регіональний офіс водних ресурсів у  Миколаївській області

7

Даниляк Анна Олександрівна

Громадська організація Центр екологічних ініціатив «Екодія»

8

Деркач Олег Михайлович

ГО Національний екологічний центр України (НЕЦУ)

9

Дзюблюк Петро Петрович

Міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал»

10

Дубовий Юрій Володимирович

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області

11

Єфремова Ольга Олексіївна

Всеукраїнська екологічна ліга

12

Житомирський Ігор Аврамович

Регіональний офіс водних ресурсів у  Кіровоградській області

13

Запаскін Максим Романович

Київська обласна рада

14

Іващенко Олексій Юрійович

Міжнародний Благодійний Фонд «EвроАзія»

15

Калинюк Олег Миколайович

ТОВ «Гідроенергоінвест» 

16

Кальченко Валерій Михайлович

Кіровоградська обласна рада

17

Кисельов Юрій Олександрович

Уманський  національний університет садівництва

18

Кишенко Володимир Віталійович

Басейнове  управління водних ресурсів річок  Причорномор’я та нижнього Дунаю

19

Клименко Юрій Миколайович

Громадська організація «Інститут соціалізації інновацій»

20

Колєсніков Сергій Терентійович

Вознесенська екологічна асоціація «Зелений світ»

21

Кравчук Максим Ігорович

Публічне акціонерне товариство «Хміль-ницьке виробниче сільськогосподарсько-рибоводне підприємство

 

 

 

22

Кременюк Михайло Володимирович

Вінницька обласна рада

23

Крушельницький Дмитро Ігорович

ТОВ СП «НІБУЛОН»

24

Куліш Жанна Вікторівна

ОГО «Товариство меліораторів і водогосподарників Черкаської області»

25

Лєтицька Олена Миколаївна

Інститут гідробіології Національної  Академії Наук України

26

Лялюк Наталя Михайлівна

Донецький національний університет імені Василя Стуса

 

27

Магера Андрій Павлович

Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг

28

Мац Дмитро Анатолійович

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації

29

Мікрюков Ігор Павлович

ЗЕА «Новосвіт» Черкаська філія

30

Мокін Віталій Борисович

Вінницький національний технічний університет

31

Мудрак Олександр Васильович

Вінницький обласний осередок Всеукраїнської екологічної ліги

32

Подолян В’ячеслав Михайлович

ТОВ «Водпроект»

33

Пономаренко Олег Анатолійович

Громадська Тальнівська районна екологічна організація «Зелений Світ»

34

Романюк Микола Олександрович

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград»

35

Руденко Олег Сергійович

ДТЕК Ладижинська ТЕС

36

Рудський Олександр Леонідович

ТОВ «Енергоінвест»

37

Саєнко Олександр Якович

Звенигородська міська рада

38

Семенець Олександр Олександрович

ТОВ «Вінницька птахофабрика»

39

Сенча Євген Віталійович

ТОВ «Гідроенергоінвест»

40

Сімборський Ігор Миколайович

Комунальне підприємство «Водоканал» Тальнівської міської ради

41

Стадник Віктор Миколайович

Летичівська селищна рада

42

Тарасенко Валентин Петрович

Черкаська обласна рада

43

Терещенко Олександр Леонтійович

Громадська організація «Асоціація учасників та інвалідів АТО»

44

Фальчиков Олександр Борисович

ВП «Южно-Українська АЕС», ДП «НАЕК «Енергоатом»

45

Целік Олександр Миколайович

ПрАТ «СБК «Водпроект»

46

Шведенко Микола Миколайович

Регіональний офіс водних ресурсів у Черкаській області

47

Шведов Олег Михайлович

КП «Вінницяоблводоканал»

48

Шило  Ігор Леонідович

Зовнішньоекономічна асоціація «Новосвіт»

49

Юзвак Світлана Петрівна

Вінницька міська рада

Голова басейнової ради  В.Б. Мокі