You are here

Журнал Імена

Гарно почати рік – мета багатьох! У заключному за 2020 рік, Всеукраїнському громадсько-політичному журналі «Імена» вийшла стаття про наш Регіональний офіс водних ресурсів у Миколаївській області.

Історія РОВР простягається з 1954 року, коли на базі Облсільгоспуправління утворилося Обласне управління водного господарства. З того часу Офіс пройшов шлях становлення від окремого відділу до самостійної організації, котра налічує більше 500 фахівців, котрі виконують завдання у сфері водних ресурсів: меліорацією земель, захистом від шкідливої дії вод, техногенно-екологічною безпекою, моніторингом вод та гідрогеолого-меліоративним станом грунтів. Всі вони – висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом.

2020-й рік приніс свіжий подих - Олександр Володимирович Хлань, заслужений топ-менеджер міжнародного класу, очолив Регіональний офіс водних ресурсів, маючи у своєму портфоліо 30-річний досвід роботи у світових компаніях та в Україні, як керівник великими та середніми промисловими підприємствами, технічний супервайзер та суперінтендант, в тому числі у сфері державної оборони.

Адаптувавшись до нового формату ведення справ, що продиктовані роком пандемії, разом ми налаштовані на планомірний розвиток та нові досягнення на благо нашої держави.

Переходьте за посиланням нижче та читайте повну статтю:

http://imena.mk.ua/?091/02