You are here

Святкування Всесвітнього Дня води!

«До cвяткування всесвітнього дня води, який з 1992р. щорічно відзначається 22 березня, спеціалістами Баштанського МУВГ прочитано лекції на експлуатаційних дільницях управління та в навчальних закладах за темами водно-екологічних проблем та відтворення водних ресурсів.

Працівниками з водних ресурсів проведені відкриті уроки в навчальних закладах Баштанського району, присвячені раціональному використанню та охороні водних ресурсів:  20 березня – у 8-А класі ЗОШ № 1, 22 березня – у 7 класі Явкинської ЗОШ та в актовому залі ЗОШ с.Костичі на загальношкільному тематичному заході. В с.Лоцкине провели тематичну зустріч з дітьми дошкільного закладу.

Дітей ознайомили з інформацією про те, коли був заснований цей день, яка його світова значимість. Також розповіли про діяльність управління, показали фото та відео вже проведених заходів та акцій, в яких брали участь працівники БМУВГ  та учні загальноосвітніх  шкіл.

22 березня 2013 року на базі Баштанського кінотеатру, спільно з учнями  6-В класу  ЗОШ № 1, який працює над екологічним проектом «Добро починається з тебе», і Будинком дитячої та юнацької творчості «Юність», було проведено міський захід до Всесвітнього дня води для всіх 6 класів учбових закладів міста. Діти представили підготовлену до Всесвітнього дня води тематичну презентацію та взяли участь  у вікторині. Переможці вікторини отримали призи. Спеціалісти управління  підготували та продемонстрували фільми  про воду та про роботу управління з розчистки джерел, догляду за водними об’єктами, криницями. Розповіли про підприємство  та висвітлили проблемні питання сьогодення.

В бібліотеки Баштанських шкіл, гімназії та Будинку дитячої та юнацької творчості презентовано брошури про Баштанське МУВГ і схеми розміщення водних об’єктів на території Баштанського району.

На базі управління, в ході проведення навчальних занять, була прочитана лекція для спеціалістів МУВГ на тему "Основні положення Програми охорони довкілля та раціонального природокористування в Баштанському районі на 2012-2015 роки" та організовано перегляд тематичного документального фільму. Спеціалістами Інгульської дільниці до Дня води виготовлений та презентований стенд з відповідною тематикою.

В ході відзначення Дня води управлінням розміщено в районній газеті статтю «Всесвітній день води», в якій проінформовано громадськість району про значимість водних ресурсів та про заходи, що проводяться нами до цього дня.

20 березня, в честь Дня води спеціалістами управління, в ході спеціального заходу, упорядковано 37 км прибережно-захисних смуг біля водних об’єктів району, а саме: Явкинського водосховища, водойми в с.Явкине, Червоноставського водосховища та берега р.Інгул в районі с.Костичі. Площа очищеної від сміття території складає 220 га. На березі Явкинського водосховища вже традиційно висаджено цього дня 500 саджанців верби.»

            Провідний інженер з водних ресурсів відділу водокористування Баштанського МУВГ Віктор Дуб'яга