Спартакіада 2012 в місті Вознесенськ!

Submitted by elena on Пон, 10/22/2012 - 07:30

«О спорт, ты – жизнь"                               Пьер де Кубертен

19 жовтня 2012 р. у м. Вознесенську на території центрального стадіону та ДЮСШ були проведені Всеукраїнські сільські літні спортивні ігри серед працівників водогосподарських організацій. Спорткомітет облводресурсів організовує проведення спартакіади майже щорічно, починаючи з 1999 року, залучаючи своїх працівників до занять фізичною культурою і спортом, використовуючи ці заходи для оздоровлення трудящих, створенні здорового способу життя.

Після шикування команд водогосподарських організацій та урочистого привітання учасників змагань начальником облводресурсів С.М.Письменним та начальником Вознесенського МУВГ Сергієнко В.Є. розпочалися змагання з футболу, волейболу, армрестлінгу, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу та настільного тенісу.

Всього у спартакіаді прийняли участь 237 спортсменів, у фінальній частині 150 чоловік, судили змагання 9 суддів. Переможці одержали 10 кубків, 108 медалей та 59 грамот.

Кубок за першість з футболу одержала команда Снігурівського УВГ, друге і третє місце зайняли команди Миколаївського  МУВГ та Вознесенського МУВГ.

В змаганнях з волейболу серед чоловіків кубок переможців одержала команда облводресурсів, друге і третє місце зайняли команди Вознесенського МУВГ та Баштанського МУВГ.

Кубком  за першість з волейболу серед жінок нагороджена команда Вознесенського МУВГ, друге і третє місце завоювали команди Снігурівського УВГ та Миколаївського МУВГ.

Кубком за перемогу в змаганнях з армрестлінгу по всім ваговим категоріям нагороджена команда Баштанського МУВГ, грамотами перше, друге і третє місця нагороджені команди ММУВГ та СГГМП.

У змаганнях з гирьового спорту по всім ваговим категоріям кубком нагороджена команда Бер.УВГ, перше, друге та третє місце зайняли команди ММУВГ та СГГМП.

Кубок за першість у змаганнях з легкоатлетичного кросу серед жінок дістався команді Вознесенського УВГ, друге і третє місця зайняла команда Березнегуватського УВГ.

З легкоатлетичного кросу серед чоловіків кубок одержала команда Миколаївського МУВГ, друге і третє місця зайняли команди Баштанського та Березнегуватського УВГ.

Кубок у змаганнях з настільного тенісу серед жінок завоювало Вознесенське МУВГ, друге і третє місця зайняли Жовтневе УВГ та Баштанське МУВГ.

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків кубком нагороджені спортсмени Снігурівського УВГ, друге і третє місця зайняли Новобузька ДГВ та Березнегуватське УВГ.

У загальному заліку з усіх видів спорту переможцями визнані:

І місце Вознесенське МУВГ

ІІ місце Миколаївське  МУВГ

ІІІ місце Баштанське МУВГ

У особистому заліку по видам спорту переможцями визнані і нагороджені грамотами і медалями: