You are here

"Місячник благоустрою" та санітарної очистки територій.

Submitted by elena on Втр, 05/14/2013 - 07:10

«Встав зранку, вмився, привів у порядок себе - приведи в порядок і свою планету»

Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц».

Квітень - це місяць, коли пробуджується і відроджується природа. Після зимового періоду настала необхідність навести порядок у населених пунктах та прилеглих до них територіях. Тому, підтримуючи Всеукраїнську традицію, з 1 квітня по 10 травня 2013 року в рамках щорічної акції «Місячник благоустрою» водогосподарські організації Миколаївського облводресурсів виконали комплекс заходів по приведенню до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів, каналів, заплавах річок, прибережних захисних смуг та водоохоронних зонах (смугах відведення), на меліоративних системах та водогосподарських спорудах, на територіях, прилеглих до адміністративних будівель та виробничих баз.

Проведення цих акцій є слушною нагодою виявити здатність до об'єднання навколо ідеї екологічного та духовного розвитку держави, підтвердження свідомого ставлення до збереження довкілля. Спільними зусиллями можна зробити нашу країну, наш дім чистим, безпечним і комфортним.

З метою упорядкування водогосподарських територій було проведено суботники та акції «За чисте довкілля» та «День довкілля», участь у яких взяли 1110 осіб. Управління водного господарства  активно долучилися до Всеукраїнської акції, колективно прибирали територію та прибережні захисні смуги водотоків, здійснювали заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та інші роботи з благоустрою, зокрема, прибрано 80,8 га територій, ліквідовано 37 несанкціонованих сміттєзвалищ, висаджено 2876 дерев і 273 кущі, упорядковано 8,2 га газонів та створено 0,69 га нових лісових насаджень, упорядковано 11 джерел та прибрано 32,9 км прибережних захисних смуг. Найбільш активними виявились працівники Баштанського  МУВГ.

Апарат облводресурсів не залишився осторонь та провів упорядкування прилеглої території до адміністративної будівлі та бази відпочинку «Водник».

Незважаючи на те, що місячник благоустрою на Миколаївщині завершено, обласне управління водних ресурсів звертається до мешканців області з проханням і надалі продовжувати роботу з підтримки чистоти і благоустрою територій та зелених насаджень у рідних куточках.

Відпочиваючи на березі річки в колі сім’ї та друзів, подбайте про чистоту та порядок, не залишайте після себе сміття, пляшок, не бийте скляного посуду, не скидайте різні нечистоти в воду, адже самі будете купатися в ній. Пам’ятайте, що турбота про природу – це турбота про самих себе!

Провідний інженер відділу водних ресурсів

Любицька С.А.