You are here

Нагороджені переможці конкурсу малюнку «Вода – джерело життя-2020»

Submitted by elena on Птн, 06/19/2020 - 09:42

У рамках заходів екологічно-просвітницького спрямування та з метою розвинення в учнів бережливого ставлення до навколишнього середовища,  водних багатств природи рідного краю, вивчення ними річок області, протягом березня-травня 2020 року проводився конкурс дитячого малюнку «Вода – джерело життя».

З кожним роком все більше діток виявляють бажання прийняти участь у конкурсі, але у  цьому році у зв’язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та введенням карантину багато дітей не змогли взяти участь у конкурсі.

У творчому змаганні брали участь малюнки, виконані в різній техніці: фарбами, олівцями, крейдою, тушшю та в інших цікавих техніках.

В районному етапі взяли участь 27 учасників віком від 9 до 16 років з 5-ти районів області. На обласний етап конкурсу від Миколаївського МУВГ надано 9 малюнків, з яких 2 зайняли призові місця.

Переможці конкурсу, учні Куцурубської загальноосвітньої школи  мистецтв,  нагороджені дипломами та цінними подарунками, інші учасники – подяками та заохочувальними призами! Бажаємо подальших успіхів!