You are here

ВОДНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ У МАСИ!

Submitted by elena on Срд, 09/09/2020 - 10:48

8 вересня у залі Вченої ради Чорноморського національного університету ім. Петра Могили відбулася презентація новітнього навчального посібнику під редакцією професора Олени Мітрясової.

Цей захід за запрошенням відвідали фахівці Регіонального офісу водних ресурсів Миколаївської області: начальник відділу техногенно-екологічної безпеки Руслан Туз та провідний інженер відділу водокористування та моніторингу вод Владислав Андреєв, котрі обидва є випускниками кафедри екології університету.

"Екологічний інтегрований менеджмент водних ресурсів у Європейських країнах" - звучить масштабно та має твердий фундамент, адже посібник виданий на базі освітньої платформи Water Security, грант на котру Олена Петрівна виграла у рамках програми ЄС Erasmus+ Жана Моне.

Спільно з командою досвідчених фахівців-екологів, доцента кафедри та кандидат геологічних наук Віктора Смірнова, та старшого викладача і кандидата технічних наук Євгена Бессонова, Олена Петрівна окреслює як основні характеристики водних ресурсів так і водної політики, особливостей законодавства, а також європейські стратегії, підріплюючи цифрами.

Руслан Васильович, як експерт з техногенно-екологічної безпеки та управління водними ресурсами, подякував за співпрацю та відзначив важливість наукових напрацювань, у презентованому навчальному посібнику, для реалізації спеціалістами водогосподарської галузі ефективного менеджменту водних ресурсів.

А ключовим представникам водної галузі нашого міста було урочисто вручено перші екземпляри навчального посібника, щоб поділитися передовим досвідом.

Один з примірників отримав і наш Регіональний офіс водних ресурсів)