You are here

Майбутнє наших водойм – у наших руках!

Submitted by elena on Суб, 09/19/2020 - 10:04

Колектив Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області та колективи міжрайонних управлінь водного господарства м. Вознесенськ, Новий Буг, Снігурівського району та м. Миколаїв долучились до проведення акції «Міжнародний день чистих берегів - 2020», яка проводиться для попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Щорічно такі акції відбуваються в усьому світі і стають все більш популярними.

18 вересня 2020 року, у с. Сливино на березі р. Південний Буг Миколаївського району колектив РОВР у Миколаївській області, на власному прикладі показав, як потрібно дбати і піклуватися про рідне місто, його природу і безпосередньо водойми, як треба прибирати наші береги!

Для учасників акції було оприлюднено результати дослідження, про те, як пластик впливає на якість води. Ми не тільки підтримали ініціативу проведення такого заходу в Україні, а і безпосередньо організували його і провели!

Разом з тим приємно, що на прохання водників відгукнулися школярі і студенти, а це виховує у молодого покоління необхідність шанобливого ставлення до берегів водойм і говорить про те, що в українців почала прокидатися екологічна свідомість! Робімо береги українських річок, озер та морів чистими! РАЗОМ ми зробимо нашу країну чистішою! Приєднуйтесь! 

17.09.2020 р машиністи  Новоодеської експлуатаційної  дільниці Миколаївського міжрайонного управління водного господарства долучилася до акції «Я прибрав-твоя черга». Разом на прибережній захисній смузі річки Південний Буг зібрано 25 пакетів сміття, 3 покришки для авто та багато чого іншого. Також, в 6 навчальних закладах школярам було продемонстровано відеоролик «Я Прибрав – Твоя Черга 2020»! Робімо разом береги українських річок, озер та морів чистими! Збери друзів та прибери берег річки, озера чи моря!

До проведення масштабного екологічного івенту «Міжнародний день чистих берегів» у Снігурівському району колективом гідрогеолого-меліоративної дільниці було розчищено та упорядковано місцеве джерело «Мостове», що знаходиться на  правому березі річки Інгулець. В заході приймали участь 14 чоловік, прибрано 1800м2 території.

 

 

Колектив Вознесенського міжрайонного управління водного господарства також приєднався до проведення масштабного екологічного івенту «Міжнародний день чистих берегів». У заході приймали участь 20 чоловік, які прибрали узбережжя річки Південний Буг! Зробимо країну чистою разом!

 

 

Працівниками Новобузького міжрайонного управління водного господарства разом з РЛП «Приінгульський», КП Новобузької міської ради «Добробут» також приєдналися до проведення масштабного екологічного івенту.  Було прибрано територію Софіївського водосховища, узбережжя р. Інгул, ліквідовано сміттєзвалище, вивезено близько 3т.сміття! Ми прибрали – ваша черга!)