You are here

Іспити з питань охорони праці

Submitted by elena on Суб, 11/21/2020 - 12:33

Згідно наказу Держводагентства від 15.04.2020  № 349 було проведено дистанційне  навчання з охорони праці керівників і спеціалістів водогосподарських організацій, та 20 листопада 2020 відбулася  в режимі он-лайн перевірка знань фахівцями Держводагентства України та Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства (1 потоку). Іспит з перевірки знань законодавства, правил та нормативно-правових актів з охорони праці успішно здали 18 посадових осіб: керівники та їх заступники, головні енергетики та механіки,  фахівці з охорони праці та начальники інших відділів.

Під час он-лайн іспиту представники комісії ставили актуальні на даний час запитання, акцентували  увагу на використанні та дотриманні вимог дозвільної системи при  виконанні робіт підвищеної небезпеки (дозволів, декларацій), на проведенні стажування певних категорій працівників прийнятих на роботу.

В цілому он-лайн іспити проведено  з додержанням протиепідеміологічних вимог. За результатами проведення, посадові особи  різних рівнів  у сфері управління Офісу підвищили  рівень знань та відповідальності  в питаннях охорони праці та використанні їх у повсякденній роботі.