You are here

Апгрейдимо повноту лабораторних досліджень

Submitted by elena on Срд, 12/16/2020 - 11:21

Прогрес на місці не стоїть і технічні пристрої для лабораторних вимірювань та досліджень також оновлюються. Сучасне обладнання точніше, швидше, дає ширші можливості та більш якісний експірієнс від роботи. Саме тому ми придбали для нашої Лабораторії моніторингу вод та ґрунтів новітній SevenCompact Duo S213 від надійної компанії METTLER TOLEDO, чим, до речі, реалізували Постанову Кабміну №758 про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод.

Цей прилад – двоканальний стаціонарний вимірювач кислотно-лужного балансу води (PH) та електропровідності (кондуктометр).

 Начальниця Лабораторії Валентина Семенівна Гордієнко зазначає: «Його задача для нас – виконання потенціометричних вимірювань, що розширює і без того фундаментальні можливості лабораторії, однак завдяки такому апгрейду, ми зможемо більш повно розуміти стан води під час проведення сезонних моніторингів та своєчасно реагувати на можливі небезпеки для господарства. А з огляду на особливості тонкої експлуатації датчика PH – максимальна точність забезпечена!»