You are here

Освоюємо сучасні навики ведення державного обліку водокористування за формою 2ТП-водгосп (річна)

Submitted by elena on Чтв, 12/17/2020 - 11:06

Спеціалісти Регіонального офісу водних ресурсів 16 грудня 2020 року прийняли участь в онлайн-семінарі, який був спрямований для фахівців водогосподарських організацій, відповідальних за ведення державного обліку водокористування за формою 2ТП-водогосп (річна). Проводив семінар Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства. Доповідачами були головний спеціаліст відділу режимів водних об ’єктів  та моніторингу вод упрводресурсів  Шпанчик Марія Миколаївна, технічний розробник порталу електронних послуг Державного Агентства водних ресурсів Ніколов Михайло Степанович  та директор центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства Капуста Тарас Ярославович.  

Метою семінару було ознайомлення з проєктом наказу Міндовкілля «Про затвердження Змін до Порядку ведення державного обліку водокористування» та порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі»  Порталу електронних послуг Держводагентства України».

В ході семінару було продемонстровано роботу модуля задля освоєння фахівцями навиків ведення державного обліку водокористування у електронному форматі, розтлумачені зміни до Порядку ведення державного обліку водокористування. Також, під час семінару фахівці задавали питання  про нововведення в чаті Держводагентства, на які отримували розгорнуті кваліфіковані  відповіді. Після закінчення семінару було вирішено продовжити роботу в чаті та в телефонному режимі  для подальшого освоєння подання звітності відповідно до вимог сучасного світу.

Інструкція заповнення звіту 2ТП-водгосп (річна)