You are here

Контроль стану стратегічних гідроспоруд області – запорука безпеки населення!

Submitted by elena on Срд, 02/10/2021 - 17:12

Весняні повені, паводки та кінцева кількість снігових опадів – завжди джекпот. Руслан Туз начальник відділу ТЕБ, прогнозує що у поточному році достатньо висока ймовірність формування низького весняного водопілля, що може значно обмежити можливості наповнення ставків, водосховищ (різних типів) природним стоком. Однак, погодні умови у регіоні досить нестабільні та непередбачувані, особливо у дальнострок, тому постійний контроль та аналіз водогосподарської обстановки вкрай необхідний. Краще бути надто готовими аніж зненацька зіткнутись з сезонним катаклізмом, що може перейти у техногенну катастрофу.

Тож регулярний контроль стану стратегічних гідроспоруд області – запорука безпеки населення, грамотного водокористування та мінімального ризику позапланових фінансових витрат.

Щосезону, Держводагентство України регламентує Наказом «Про пропуск льдоходу, повені та паводки» спецперевірки Первомайського та Олександрівського водосховищ Миколаївської області.

 Начальника відділу водних відносин та водного кадастру РОВР Миколаївської області Анатолія Грищенко та Руслана Туза запросили взяти участь у даному заході.

Без жодних попередніх сумнівів – усі гідроспоруди в максимально робочому стані та готові зустрічати весну!

Дякуємо заступнику начальника гідроцеху каскаду Южноукраїнської ГАЕС Андрію Гнезділову за теплий прийом)