You are here

Комплексні заходи з охорони праці — основа безпечної роботи фахівців Офісу.

Submitted by elena on Втр, 03/02/2021 - 10:13

      Безпечні умови праці — базова, проте найважливіша складова діяльності будь-якого підприємства. 

     26 лютого  у актовому залі Миколаївської дільниці РОВР, напередодні поливного сезону, в рамках  проведення превентивних заходів  управління Держпраці  відбувся семінар-навчання з питань охорони праці  з головними енергетиками, відповідальними за електрогосподарство та провідними інженерами групи насосних станцій дільниць РОВР.

    Перевірка знань проводилась фахівцями у складі: заступник начальника РОВР – Румика Д.В., начальник відділу енергоефективності  - Мазнєва С.В., провідний інженер з ОП Овод З.Ф.,  член ПК – Туза Р.В.  та головний державний інспектор відділу нагляду у машинобудуванні та енергетиці управління Держпраці – Лодатко Ю. О.

   Метою семінару було   висвітлення, розтлумачення та застосування на виробництві діючих Правил безпечної експлуатації електроустановок та Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів, використання засобів захисту, організація проведення заходів щодо попередження травматизму на виробництві.

      Під час проведення цього заходу працівники використали можливість отримати відповіді на різні питання, поспілкуватися і поділитися досвідом

     Також згідно наказу РОВР від 25.01.2021 р. № 9 „Про навчання та перевірку знань”,  планово було проведено щорічне навчання та перевірка знань з охорони праці, ПБЕЕ, ПТЕЕ і пожежної безпеки у 12 спеціалістів організацій РОВР, зайнятих на роботах підвищеної небезпеки,  які  є членами постійно діючих комісій з перевірки знань у своїх організаціях.  

     Працівники успішно пройшли навчання та здали іспити на підтвердження груп з електробезпеки.