You are here

Погоджено План заходів з реалізації державного інвестиційного проєкту

Submitted by elena on Пон, 03/15/2021 - 10:05

11 березня на позачерговому онлайн-засіданні басейнової ради Південного Бугу розглянуто та погоджено пропозиції Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області щодо Плану заходів з реалізації державного інвестиційного проєкту «Забезпечення питним водопостачанням сільських населених пунктів Казанківського, Новобузького районів та реконструкція водоскидної споруди Софіївського водосховища Новобузького району Миколаївської області»  на 2021 рік.

Необхідність розгляду басейновою радою даного питання  визначена  п. 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджету для реалізації державного інвестиційного проекту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.05.2019 року № 379.

     Заслухано доповідь начальника відділу водних відносин та водного кадастру РОВР у Миколаївській області Анатолія Грищенка, в якій було презентовано основні напрями, стан реалізації інвестиційного проєкту та план заходів на 2021 рік.

     Завдяки впровадженню даного державного інвестиційного проєкту буде досягнуто наступних результатів:

*Забезпечення якісним питним водопостачанням 21 населеного пункту, в яких проживає понад 14 тис. жителів

*Покращення санітарно-епідеміологічного стану

*Зняття соціальної напруги серед населення, яка обумовлена дорогою привізною водою або неякісною питною водою зі свердловин

*Забезпечення передумов соціально-економічного розвитку територій

*Економія витрат населення (вартість привізної води в 11 разів дорожча, ніж поданої централізовано)

*Додаткові надходження коштів до бюджетів від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів