You are here

Заходи забезпечення водними ресурсами у разі настання маловоддя розглянуті Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Submitted by elena on Втр, 03/16/2021 - 15:36

12 березня під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова відбулось онлайн засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 На запрошення Миколаївської облдержадміністрації від Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області в роботі комісії прийняв участь начальник відділу басейнової взаємодії та техногенно-екологічної безпеки Руслан Туз.

До порядку денного засідання були включені важливі питання життєзабезпечення регіонів:

 -Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2021 року;

 -Про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах України до прийняття відпочиваючих;

 -Про забезпечення потреб населення та галузей економіки водними ресурсами у разі настання маловоддя.

 Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Михайло Хорєв відмітив, що водність річок України вже сьомий рік поспіль знаходиться в маловодній фазі. Водність річок залежить від кліматичних умов. Але важливим є необхідність раціонального використання водокористувачами водних ресурсів. Планується посилити відповідальність за порушення режимів роботи водойм, вдосконалити порядок встановлення режимів, переглянути правила експлуатації каскаду водосховищ Дніпра.

         Регіональний офіс водних ресурсів у Миколаївській області звертає увагу всіх - покращити водність річок може кожен із нас. Не забруднюйте сміттям малі річки, балки та яри – вони живлять великі річки. Економно використовуйте воду. Кожна зекономлена краплина води – це шанс на життя майбутніх поколінь.