You are here

У Миколаївській області розпочався поливний сезон 2021!

Submitted by elena on Суб, 04/10/2021 - 09:27

Завдяки відповідальній роботі фахівців Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області нами було своєчасно завершено підготовчі роботи на міжгосподарських зрошувальних системах, що дало можливість подати воду для поливу сільськогосподарських культур на площі 14 тисяч гектарів. З сільгосптоваровиробниками укладено 19 договорів на надання послуг з подачі води для зрошення культур на площі 1,9 тис. га. Процес укладання договорів триває.

2 квітня, першими у цьому році  стартували водокористувачі  Миколаївського району. Незабаром до них долучаться їх колеги з Вознесенського та Новобузького районів.  За сприятливих погодних умов,  масові поливи в області планується розпочати 15-20 квітня.

На сьогодні вже розпочала роботу головна насосна станція Південно-Бузької зрошувальної системи. Продовжується активне накопичення необхідного запасу води по тракту наливних водосховищ до Нечаянського водосховища, що дозволить водокористувачам Миколаївського району своєчасно та в повному обсязі провести заплановані поливи. Станом на 1 квітня забрано води із джерел зрошення в об’ємі 1,490 млн.м3.

Незважаючи на певні  погодні складнощі, поливний сезон було організовано розпочато і сподіваємось, що він буде  вдалим для зрошенців та  врожайним для сільгоспвиробників.