You are here

Всеукраїнський День довкілля!

Submitted by elena on Суб, 04/17/2021 - 11:55
Щорічно, у третю суботу квітня, Україна відмічає день довкілля – професійне екологічне свято охорони оточуючого нас середовища.
“Мисли глобально – дій локально!” – постулат візіонерів-екологів, так само вирішили і ми, чого далеко ходити, та привели до ладу ділянку довкола нашого офісу!
 
Довідково:

Відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з  Указом «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами. У третю суботу квітня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.

Довкілля – це всі живі та неживі об’єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині. Земля, вода, повітря, флора і фауна – все це довкілля, на стан якого впливає маса чинників – від кинутого на землю недопалка, папірця до величезних сміттєзвалищ і височезних труб промислових комплексів, що отруюють димом повітря мегаполісів; від убитого заради бивнів слона десь у Центральній Африці до вирубаних декількох гектарів лісу у Закарпатті.

Головну загрозу довкіллю становить Людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність. Сформуймо своє відповідальне ставлення до Природи!