You are here

ДЕНЬ ПІВДЕННОГО БУГУ ВІДСВЯТКУВАЛИ КОЛЕКТИВНО!

Submitted by elena on Нед, 05/23/2021 - 15:24

Чимало свят, популярних або відомих лише людям певного профілю, існує у світі. Однак, є такі свята, що віддають дань тим речам, без котрих наше життя важко уявити. 22 травня ми щорічно святкуємо День Південного Бугу. Аби зрозуміти важливість та той сенс, що ми вкладаємо, варто поглянути на карту - понад 800 кілометрів завдовжки, ця річка друга за масштабністю після великого Дніпра. Її роль величезна, адже води Південного Бугу буквально кормлять та поять як нашу землю так і нас з вами. Також, це неповторні своєю мальовничістю місця, котрі дарують нам рекреацію та ментальний відпочинок. Тому наша задача, як фахівців водної галузі, забезпечити раціональне користування водними ресурсами, їх збереження та прищеплювати повагу та вдячність до цих Божих дарів, що дісталися нам просто так - бо ми тут живемо!

У це свято наш колектив вирішив поєднати приємне з корисним та здійснити подорож до Софіївського водосховища, краса та велич якого заставляють затримати подих… Також ми побували у  мальовничій садибі Тропініних, де зараз базується дирекція регіонального ландшафтного парку "Приінгульський".

Ще, з нагоди свята, ми завітали до наших партнерів з Новобузької територіальної громади, де провели тематичний захід та з задоволенням нагородили переможців конкурсу дитячих малюнків до Дня Південного Бугу.

Окремо дякуємо міському голові м. Новий Буг Максиму Лагодієнко та заступнику директора регіонального ландшафтного парку "Приінгульський" Олегу Шепелю за теплий прийом!