You are here

ДЕНЬ ПОЛЯ У МИКОЛАЄВІ!

Submitted by elena on Птн, 05/28/2021 - 14:41

27 травня за запрошенням Миколаївського національного аграрного університету в.о.начальника  РОВР Дмитро Румик та спеціалісти Офісу Дмитро Єфімов, начальник відділу водокористування та моніторингу вод, Л. Кривошеєва, провідний інженер, Олена Дзина, провідний інженер із зв’язків з громадськістю та пресою та провідний фахівець з публічних закупівель Анна Цюпа прийняли участь у Дні поля та науково-практичній конференції у межах Міжнародного форуму «Стратегія інтеграції аграрної освіти, науки, виробництва: глобальні виклики продовольчої безпеки та змін клімату», яка проходила на інноваційному полігоні з трансферу сучасних технологій в АПК с. Сенчине, Миколаївської області.

Учасниками заходу були представлені презентації факультетів та філій кафедр на виробництві; нові сорти зернових культур вітчизняних та зарубіжних селекційних центрів (Німеччина, Сербія, Чехія та ін.); сучасна сільськогосподарська техніка вітчизняного та зарубіжного виробництва. Також, гості заходу мали можливість ознайомитись з сучасними технологіями вирощування зернових культур на зрошенні.

Висловлюємо слова подяки насамперед ректору університету В'ячеславу Сергійовичу  Шебаніну та всім учасникам заходу.

З точки зору змісту цей захід відрізнявся виключно широким колом питань і високим професійним рівнем учасників.

Конференція була прекрасно організована і підготовлена. Шановні
організатори у вас відмінна команда. Виражаємо щиру подяку організаторам та сподіваємося на продовження традиції проведення такого заходу у наступних роках.

Бажаємо  подальших наукових та творчих здобутків, натхнення та можливостей для проведення таких важливих та яскравих наукових конференцій!

Після заходу, керівник та спеціалісти Регіонального офісу водних ресурсів в Миколаївській області здійснили виїзд на Кам’янську зрошувальну систему.

Разом з начальником Кам’янської експлуатаційної дільниці –  Геннадієм Лисецьким – було перевірено технічний та естетичний стан НСП «Урожайна», прилеглої території, накопичувального басейну та голови Магістрального каналу «Урожайний». Під час виїзду на насосній станції працювали 2 агрегати: №1 та №4, які подавали зрошувану воду, згідно попередньо наданих заявок на поля ТОВ «Поляночка МРС» та Національного аграрного університету. В голові магістрального каналу робітниками дільниці проводилося нанесення маркування. Крім того, учасниками виїду було оглянуто зрошувальні дільниці нашого водокористувача – ФГ «Васильок», який, спеціалізується зокрема й на вирощуванні ягідних культур.