You are here

Наша лабораторія продовжує виконувати програму державного моніторингу поверхневих вод!

Submitted by elena on Втр, 06/22/2021 - 16:22

Наша лабораторія разом з приватними замовленнями виконує глобальну програму державного моніторингу поверхневих вод України, а саме: басейну Південного Бугу. Мета державного моніторингу вод – забезпечення збору, обробки, збереження, узагальнення та аналізу інформації про стан водних об’єктів, прогнозування його змін та розроблення науково обґрунтованих рекомендацій для прийняття рішень у галузі використання, охорони вод та відтворення водних ресурсів.

З 2019 року в Україні, відповідно до вимог Водної Рамкової Директиви, запроваджені європейські підходи щодо здійснення моніторингу вод, а також проводиться технічний апгрейд дослідних лабораторій, який передбачається також Постановою Кабінету міністрів від 19 вересня 2018 р. №758 Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод.

З приємністю заявляємо, що наша Лабораторія вод та грунтів при Регіональному офісі водних ресурсів, акредитована по вищому розряду на 45 показників, серед яких 36 гідрохімічних показників та радіологія вод по цезію і стронцію – таким чином ми здатні дослідити все, що стосується поверхневих питних вод, а також арбітражні проби - порівняльний аналіз стічних вод підприємств, а враховуючи високу кваліфікацію та професіоналізм наших фахівців – максимальна точність досліджень забезпечена!