You are here

Проведено взаємоперевірку стану охорони праці на об’єктах Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області

Submitted by elena on Втр, 09/07/2021 - 14:30

2 вересня 2021 року згідно наказу Держводагентства України від 03.03.2021 № 149 була проведена планова взаємоперевірка стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху об’єктів структурних підрозділів Регіонального офісу водних ресурсів провідним інженером з охорони праці РОВР у Харківській області Писаренком Андрієм Олександровичем.

В ході перевірки відвідали лабораторію моніторингу вод та грунтів, ремонтно-будівельну дільницю, Миколаївську дільницю, дільницю з ремонту НСО, Кам’янську та Південно-Бузьку дільниці.

Перевіркою встановлено,  що необхідна документація з питань охорони праці та пожежної безпеки на об’єктах є в наявності і ведеться згідно вимог законодавства та НПА з охорони праці (положення, інструкції, журнали, переліки та інше). Проводяться навчання, атестація робочих місць за умовами праці, необхідні інструктажі та періодичні медогляди працівників.

Спецодягом та спецвзуттям та ЗІЗ працівники забезпечені.

 В Офісі на початку року встановлена автоматична пожежна сигналізація.

 Наразі, після проведення реорганізації РОВР, продовжується робота з оформлення дозволів та декларацій на роботи та устаткування підвищеної небезпеки.

Під час проведення цього заходу працівники використали можливість поспілкуватися і поділитися досвідом. По завершенню перевірки було складено акт.