You are here

МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «ЗМІНА КЛІМАТУ ТА СТАЛИЙ РОЗВИТОК: НОВІ ВИКЛИКИ СТОЛІТТЯ»

Submitted by elena on Втр, 09/14/2021 - 10:18

     У Чороморському національному університеті імені Петра Могили на базі кафедри екології відбувся Міжнародний форум «Зміна клімату та сталий розвиток: нові виклики століття», який тривав з 9 по 11 вересня 2021 року.

      На  форумі взяли участь представники різних університетів та установ країн Вишеградської групи (Польщі, Чехії, Угорщини і Словаччини), України та Східної Європи, серед них: науковці, студенти, практики, державні службовці, громадські діячі.

     Робота форуму проходила у форматі доповідей, в яких було розглянуто різноманітні аспекти проблем змін клімату та сталого розвитку, серед яких сталий розвиток територій; стале використання та захист рослинного та тваринного світу; екологічна біохімія, фізіологія та медицина; харчові технології, використання водних та земельних ресурсів, екологічна освіта та ін.

      Начальник відділу басейнової взаємодії та техногенно-екологічної безпеки РОВР у Миколаївській області Руслан Туз виступив  щодо аналізу динаміки водності річки Південний Буг в контексті впливу змін клімату.

      Захід відбувся за підтримки Вишеградського фонду у рамках Міжнародного проєкту «Україно-Вишеградські діалоги з питань змін клімату та сталого розвитку», який реалізується Чорноморським національним університетом імені Петра Могили спільно з університетами-партнерами.

       Координатором проєкту Вишеградського фонду є доктор педагогічних наук, професор кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили Олена Мітрясова.

    Третій день Міжнародного форуму було проведено на території Національного природного парку «Бузький гард».