You are here

Інвентаризація поверхневих водних об’єктів в Інгульській сільській територіальній громаді

Submitted by admin on Чтв, 09/30/2021 - 17:13

  29 вересня фахівці РОВР у Миколаївській області прийняли участь у роботі виїзної комісії з інвентаризації поверхневих водних об'єктів в межах території Інгульської сільської територіальної громади Баштанського району Миколаївської області.

  Інвентаризація водних об’єктів здійснюється відповідно до пункту 5 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15.04.2021 «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29.04.2021 № 180/2021.

  Встановлення фактичної наявності водних об'єктів та їх стану в сучасних умовах впливу господарської діяльності людини та змін клімату є стратегічно важливим кроком для визначення першочергових заходів покращення екологічного стану водних об'єктів.

  В ході інвентаризації обстежено природні (річки, струмки) та штучні водні об’єкти (ставки).  

  Результати інвентаризації мають бути оформлені відповідним актом із визначенням пропозицій  щодо поліпшення стану водних об’єктів, розробки паспортів, оформлення права користування, надання в оренду  та інших заходів. 

  РОВР у Миколаївській області дякує Інгульській сільській територіальній громаді Баштанського району за ефективну співпрацю та відповідальне відношення до інвентаризації водних об’єктів.