You are here

Вітаємо зі святом, яке всіх нас об`єднує – Днем працівників водного господарства!

Submitted by elena on Суб, 06/03/2023 - 13:31

З нагоди свята 2 червня поточного року відбулось урочисте засідання спеціалістів і працівників РОВР у Миколаївській області. На святі були присутні: Решетілов Георгій Олександрович перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації; Карпенко Микола Дмитрович начальник науково-практичного центру з освіти Миколаївського національного аграрного університету; Бурлака Павло Миколайович заступник директора по зрошуванню земель ТОВ «Гарант Агро»; Кертичак Валентин Миколайович генеральний директор ТОВ   «Грінвіл ЛТД» та заступник директора Лясковець Юрій Юрійович. Гостям була показана презентація про роботу Офісу та надана можливість особисто привітати працівників грамотами та подяками від Держводагентства України, Обласної військової адміністрації та керівництва Офісу.

Привітання в.о. начальника Офісу Наталії Миколаївни Жадан:

«Діяльність працівників водогосподарсько-меліоративного комплексу націлена на благородну справу – забезпечення потреб населення і галузей економіки області у водних ресурсах, їх раціональне використання, забезпечення надійної експлуатації та працездатності водогосподарських меліоративних систем.

Вода є основою життя і надзвичайно цінним ресурсом. Своєю щоденною працею ви на високому професійному рівні реалізуєте державну політику в сфері впровадження європейських підходів в управлінні водними ресурсами, розвитку меліорації земель, захисту населених пунктів від шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків.

Перед нами стоять відповідальні завдання:  зберегти водні багатства України для наступних   поколінь,  адже ставлення  до них визначає рівень цивілізованості та культури країни; налагодити водопостачання відповідно до найвищих європейських стандартів.

У цей день хочу подякувати вам за працю, високий професіоналізм і хочу сказати, що ваша робота життєво важлива як для кожної людини, так і для держави вцілому, адже вода є дорогоцінним ресурсом, який маємо використовувати дбайливо та розумно!
З нагоди свята бажаю вам миру, нових успіхів у роботі, міцного здоров’я, щастя, добробуту у ваших родинах!»

Щиро, з повагою до кожного, Наталія Жадан