You are here

На Миколаївщині запрацювала мобільна водоочисна станція Kärcher WTC 5000, яка забезпечує населення якісною питною водою!

Submitted by elena on Втр, 06/20/2023 - 14:50

Мобільну очисну станцію для очищення води Kärcher WTC 5000, за сприяння Міндовкілля та Держводагентства України, у якості гуманітарної допомоги РОВР у Миколаївській області надало Федеральне Агентство Технічної Допомоги Німеччини (THW, Technisches Hilfswerk).

Через підрив окупантами греблі Каховської ГЕС, мешканці зазнали дефіцит питної води. Мобільна станція може забезпечити підготовку питної води близько 5 тис. літрів за годину та буде переміщуватися населеними пунктами.

Фахівці РОВР у Миколаївській області на чолі з Євгеном Жирко, начальником управління державного майна та інвестицій Держводагентства, пройшли відповідне навчання у навчальному центрі THW у м. Хойя, яке дало можливість засвоїти інформацію щодо експлуатації та технічного обслуговування зазначеної станції.

Станція для очищення води Kärcher WTC 5000 — це мобільна, компактна і потужна система очищення води з різних джерел до якості питної відповідно до міжнародних нормативів. Завдяки кільком ступеням очищення та фільтрації з води видаляються домішки та забруднюючі речовини.

Ми висловлюємо щиру подяку за активну підтримку, за надану допомогу Федеральному Агентству Технічної Допомоги Німеччини (THW, Technisches Hilfswerk). Цей внесок дуже важливий для України!