You are here

Спільна нарада в Єланці!

Submitted by elena on Птн, 09/01/2023 - 10:58

31 серпня у Єланецькій територіальній громаді відбулась нарада, на якій спільно з народним депутатом Олександром Пасічним, головою ОВА Віталієм Кімом, заступником Голови ОВА Георгієм Решетіловим, керівником обласної ради Антоном Табунщиком, представниками громади та району, обговорили проєкт забезпечення Єланецької громади централізованим водопостачанням. Окремо заслухали керівницю Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області Наталію Жадан, яка презентувала проєкт, у якому зазначила, що проєктно-кошторисною  документацією передбачається:

-реконструкція Казанківсього групового водопроводу шляхом будівництва водогону довжиною 41,0 км від існуючої НС-2 підйому до смт.Еланець

-улаштуванням майданчиків водопровідних споруд в смт.Єланець та с.Возсіятське.

Також, очільниця Офісу зауважила, що реалізація проєкту реконструкції Казанківського групового водопроводу з метою забезпечення населених пунктів Єланецького Миколаївської області централізованим питним водопостачанням дасть доступ до якісної питної води додатково близько 10 тисячам жителів Єланецької ОТГ, у тому числі: на сьогоднішній день близько 2 тис. внутрішньопереміщеним особам (селище Єланець, села Возсіятське, Ковалівка, Дружелюбівка, Малоукраїнка, Велідарівка).

     Перспективна ділянка забезпечення питним водопостачанням після завершення проєкту може охопити ще 17 населених пунктів із населенням чисельністю близько 7 тис. осіб.

     Наталія Миколаївна детально зупинилась на черговості будівництва та 4-х пускових комплексах.

«Сьогодні ми розглянули проєкт реконструкції водогону, створений у 2021 році. Через повномасштабне вторгнення окупантів з рф, ми не змогли реалізувати його вчасно. Тому, після певних кроків його коригування, будемо активно його впроваджувати в життя!» - наголосила керівниця Офісу Наталія Жадан.

     Також, треба зазначити, що в цей день с.Ольгопіль, що входить до Єланецької територіальної громади, отримало сучасну мобільну систему водоочищення. Її розробили українці, і благодійна організація «Відбудуємо нашу Україну». Станція може зробити якісну воду, придатну до вживання, навіть з річкової або підземної. Потужностей станції вистачає для того, щоб за добу забезпечити водою до 30 000 людей.

Працюємо далі! Працюємо разом!