You are here

Про роботу працівників Новобузької дільниці.

Submitted by elena on Втр, 10/10/2023 - 13:20

Робота підрозділу по утримуванню магістральних водогонів Новобузької дільниці:

  *Водогін  НС ІІ- НС ІІІ-го підйомів. Усунення пориву  на сталевому трубопроводі Ду 720мм. ПК 30+40 ПК30+21. Земляні роботи  здійснювалися екскаватором Борекс.

  *Майданчик водозабірних та очисних споруд. Насосна станція ІІ-го підйому. Улаштування технологічного трубопроводу. Демонтаж та монтаж засувок Ду 50 мм забезпечать санітарно – побутові потреби працівників насосної станції  та технологічну промивку резервуару чистої води.

Крім того, не забуваємо про щоденні побутові рішення: на виконання наказу РОВР про заходи з охорони праці  на майданчику очисних споруд  біля будівлі насосної станції ІІ-го підйому проведено улаштування ящика для піску та його оштукатурювання.

І ще одне: оглядачами гідротехнічної споруди Софіївського водосховища проводяться  улаштування  захисного опоряджувального покриття  цоколю, обгородження із цементно-піщаного розчину.

Дбаємо про чисті джерела: працівники Новобузької дільниці РОВР у Миколаївській області провели розчищення та упорядкування джерела Чумацький колодязь (басейн р.Інгул).   

Бережімо себе! І Україну!