You are here

Навчання та перевірка знань керівників та спеціалістів РОВР з питань охорони праці та пожежної безпеки!

Submitted by elena on Птн, 10/20/2023 - 08:51

Згідно графіку наказу Держводагентства  України від 31.01.2023  № 21 було проведено дистанційне  навчання з 11 по 18 жовтня 2023 року.

А 18 жовтня, як підсумок - перевірка знань з питань охорони праці  керівників і спеціалістів Офісу  фахівцями Держводагентства України та фахівцями Центру підвищення кваліфікації працівників водогосподарського комплексу (1 потоку).

Іспит з перевірки знань законодавства, правил та нормативно-правових актів з охорони праці успішно здали 20 посадових осіб: керівники та їх заступники, головні енергетики та механіки,  фахівці з охорони праці та начальники відділів.

Комісія, спілкуючись із спеціалістами, задавала актуальні на даний час питання, акцентувала увагу на використанні та дотриманні вимог дозвільної системи при виконанні робіт підвищеної небезпеки (дозволів, декларацій), на проведенні стажування певних категорій працівників, прийнятих на роботу, тощо.

Вцілому, проведення іспиту з посадовими особами різних рівнів  у сфері управління Офісу сприяло підвищенню  рівня знань та відповідальності  в питаннях охорони праці та використанні їх у повсякденній роботі!