You are here

Підготовка проєктів ПУРБ!

Submitted by elena on Срд, 11/08/2023 - 10:17

У Держводагентстві відбувся фінальний тренінг для представників басейнових управлінь водних ресурсів з метою обговорення питань, які виникають на завершальному етапі підготовки проєктів ПУРБ.

Учасників засідання привітала в.о. Голови Держводагентства Наталія Латиш.

Участь у заході узяли представники координаційної робочої групи щодо підготовки планів управління річковими басейнами та відповідальні фахівці за підготовку ПУРБ від регіональних офісів водних ресурсів. Від РОВР у Миколаївській області у засіданні прийняв участь Руслан Туз, начальник відділу водного кадастру та техногенно-екологічної безпеки. Захід організовано спільно з Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства.

Експерти Програми EU4 Environment: Water and Data Олексій Ярошевич та Катерина Мудра акцентували увагу присутніх на окремих моментах у ПУРБах, які потребують доопрацювання та вдосконалення. Зокрема зосередились на Розділі 4, обговоренні карт та додатків до ПУРБ.

У свою чергу, відповідальні за підготовку ПУРБ презентували кінцеві версії проєктів планів управління кожного річкового басейну.