You are here

Засідання басейнових рад!

Submitted by elena on Птн, 01/19/2024 - 10:09

18 січня відбулись засідання басейнових рад річок Причорномор`я та Південного Бугу, під час  яких було затверджено План роботи та завдання басейнових рад на 2024 рік. Присутнім було роз’яснено подальші кроки, які необхідно виконати для затвердження ПУРБ, а саме:

 

  • проходження процедури СЕО;
  • громадське обговорення;
  • схвалення басейновою радою проєкту ПУРБ.

Крім того, розглянуто проєкт Плану управління річковим басейном Південного Бугу (2025-2030).

Наступним питанням порядку денного було погодження пропозицій до Плану заходів із захисту від шкідливої дії вод на 2024 рік.

Начальник відділу водного кадастру та техногенно-екологічної безпеки Руслан Туз виступив з доповіддю та презентацією щодо пропозицій до Плану заходів із захисту від шкідливої дії вод басейну річок Причорномор`я на 2024 рік: коригування робочих проєктів «Розчистка русла р. Мертвовод Вознесенського району Миколаївської області. Коригування» та «Реконструкція водоскидної споруди Нечаянського водосховища з метою захисту від підтоплення с. Нечаяне Миколаївського району Миколаївської області» за бюджетною програмою 2707070 «Захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь, в тому числі в басейні р.Тиса у Закарпатській області».

Басейнові ради погодили подані РОВР у Миколаївській області зазначені пропозиції до Плану заходів.

Працюємо далі!