You are here

Семінар-навчання з питань охорони праці

Submitted by elena on Пон, 02/12/2024 - 10:25

7 лютого 2024 р. в рамках проведення превентивних заходів Південного міжрегіонального управління Держслужби з питань праці у приміщенні Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області відбувся семінар-навчання з питань охорони праці з енергетиками, заступниками відповідальних за електрогосподарство, начальниками дільниць та провідними інженерами групи насосних станцій. У семінар-нараді приймав участь Лодатко Юрій Олексійович, головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці у Миколаївській області.

Метою семінару було висвітлення та застосування на виробництві діючих правил безпечної експлуатації електроустановок та правил технічної експлуатації електроустановок споживачів, використання засобів захисту, організація проведення заходів щодо попередження травматизму на виробництві.

Також, згідно наказу РОВР від 25.01.2021 р. № 9 «Про навчання та перевірку знань»,  планово було проведено щорічне навчання та перевірка знань з охорони праці, ПБЕЕ, ПТЕЕ і пожежної безпеки у 13 спеціалістів РОВР, зайнятих на роботах підвищеної небезпеки,  які  є членами постійно діючих комісій з перевірки знань в своїх  структурних підрозділах.  

Перевірка знань проводилась комісією у складі: начальника РОВР - Жадан Н.М., провідного інженера відділу енергоефективності Лисенка С.М., завідувача сектору з охорони праці Голокоз Г.П., провідного інженера з ОП Овод З.Ф. та голови ПК Литовченко В.М.

Працівники успішно пройшли навчання та здали іспити на підтвердження груп з електробезпеки.