You are here

Засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ.

Submitted by elena on Втр, 02/27/2024 - 13:25

Сьогодні начальник відділу водного кадастру та техногенно-екологічної безпеки РОВР у Миколаївській області Руслан Туз прийняв участь у засіданні Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем  району басейну  річки Південний Буг на час пропуску весняного водопілля та на весняно - літній період 2024 року.

Під головуванням Дяконовича Іллі Мар׳яновича були розглянуті питання:

*аналіз проходження весняної повені та літньо-осінньої межені  у 2023 році в басейні Південного Бугу, виконання встановлених режимів роботи водосховищ та водогосподарських систем. Інформація про проведені заходи до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2024 році;

*прогноз  погоди  на  весняно – літній період 2024 року в басейні річки Південний Буг.

*розгляд проєкту та пропозицій щодо встановлення режимів роботи основних водосховищ та водогосподарських систем басейну на період пропуску весняного водопілля та на весняно-літній період 2024 року.

Також, заслухали інформацію представників регіональних офісів, енергетичних компаній та інших учасників засідання щодо водогосподарської обстановки в областях. Після обговорення було прийнято відповідні рішення.