You are here

У межах робочого візиту Голова Державного агентства водних ресурсів України Михайло Янчук відвідує Миколаївщину.

Submitted by elena on Срд, 05/01/2024 - 18:00

У межах робочого візиту Голова Державного агентства водних ресурсів України Михайло Янчук відвідує Миколаївщину. 

Огляд розпочався з лабораторії вод та грунтів РОВР у Миколаївській області, де було оцінено роботу спеціалістів та наявних лабораторних приборів. Програму моніторингу якості поверхневих вод з урахуванням воєнного стану виконано в повному обсязі. 

Далі Голова ознайомився з роботою НС І-го підйому та НС ІІ-го підйому, оглянув споруди попередніх фільтрів Новобузької дільниці. Дільниця надає послуги з питного водопостачання у 12 сільських населених пунктів Казанківської територіальної громади.

Очільник відомства оглянув водоскидну споруду Софіївського водосховища, яке є джерелом водопостачання Баштанського району і має площу водного дзеркала 470 га, об’єм - 36 млн.м3 води. 

Крім того, оглянули виробничу базу дільниці та лабораторію питного водопостачання, яка здійснює моніторинг якості води р. Інгул, Софіївського водосховища, виконує вимірювання показників хімічного складу, фізико-хімічних, бактеріологічних властивостей поверхневих, зворотних (стічних) та питних вод.

На завершення дня керівник Агентства оглянув виробничу базу дільниці з обслуговування та ремонту насосно-силового обладнання (мікрорайон Варварівка, м. Миколаїв).