You are here

День Південного Бугу!

Submitted by elena on Срд, 05/22/2024 - 09:17

Формування екологічної свідомості населення, популяризація еко-стилю життя та дбайливе ставлення до довкілля – є шляхом до розумного використання природних ресурсів та їх збереження. Адже, чистота і естетика навколо нас породжують гармонію!

22 травня відзначається День річки Південний Буг, однієї з найбільших водних артерій України. Працівники структурних підрозділів відзначили це свято, дружно прибравши прибережні смуги річки,  та спільно з учнями Ковалівської ЗОШ, відвідали береги цієї величної річки, намагаючись привернути увагу до проблем, пов'язаних з використанням, охороною та відтворенням водних ресурсів річки. Діти прослухали коротку лекцію щодо важливості річки у житті людей та заходи, які позитивно впливають на стан річки. Працівники Новоодеської дільниці прибирали прибережну смугу (місцевий пляж) річки Південний Буг.

Крім цього, проведена зустріч з студентами 21-Б групи ВСП «Новобузький фаховий коледж МНАУ» на тему: «Життєдайна водоносна артерія - річка Інгул». Працівники Новобузької дільниці провели прибирання на ПЗС Софіївського водосховища. Очищено від сміття 1,5 га прибережно-захисної смуги Софіївського водосховища. Ліквідоване одне несанкціоноване сміттєзвалище.
Зібрано та вивезено з водоохоронної зони 2 т  сміття.