You are here

Міжнародний день поля у межах форуму «Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри»

Submitted by elena on Птн, 05/31/2024 - 11:58

30 травня 2023 року на базі Навчально-науково-практичного центру Миколаївського національного аграрного університету, інноваційний полігон з трансферу сучасних технологій в АПК, що розташований біля с.Сеньчине, Миколаївського району, Миколаївської області (107 км автомагістралі Миколаїв-Одеса), в рамках Міжнародного форуму «Продовольча безпека України в умовах війни і післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри» відбувся Міжнародний День поля, у якому прийняла участь делегація Офісу у складі: начальника РОВР Наталія Жадан, провідний інженер відділу водокористування та моніторингу вод Лариса Кривошеєва.

Колективом Миколаївського національного аграрного університету було підготовлено насичену програму Міжнародного дня поля, зокрема:

- презентація нових сортів зернових і гібридів технічних культур вітчизняних та зарубіжних селекційних центрів (Німеччина, Франція, Молдова, Сербія, Чехія та ін.);

- ознайомлення із системою смугового землеробства MZURI Pro-Tilll за умов природного і штучного зволоження; демонстрація посівних комплексів MZURI WORLD Sp. zo. o, HORSCH (Німеччина), Clidon (Великобританія);

-презентація та дегустація продукції Науково-навчально-виробничих лабораторій з вівчарства (Асканійська, Романівська порода), свинарства, рибництва, птахівництва (яйця перепелині), переробки та визначення якості рослинних масел (олія соняшникова), м’ясних продуктів (напівкопчені ковбаси, варено-копчені ковбаси, сосиски «Мисливські»), хлібобулочні вироби тощо;

- ознайомлення з новітніми сортами зернових колосових культур вітчизняної та зарубіжної селекції;

- презентація сучасної бджолиної пасіки та апізони, «Зеленої аудиторії»;

-презентація сучасної сільськогосподарської техніки вітчизняного та зарубіжного виробництва - LOZOVA MASHINERY, JOHN DEER, LEMKEN, NEW HOLLAND, CLAAS, AMAZONE, MZURI WORLD Sp. zo. o, JCB, KUHN тощо.

На заході було представлено компанії сільськогосподарської техніки вітчизняного та зарубіжного виробництва, селекційні компанії, промислові компанії тощо та провідні заклади аграрної освіти, науки і виробництва.

Тож Міжнародний день поля у межах форуму «Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри» 2024 року видався надзвичайно вражаючим та насиченим.

Виражаємо щиру подяку організаторам та сподіваємося на продовження традиції проведення такого заходу у наступних роках!

Бажаємо  подальших наукових та творчих здобутків, натхнення та можливостей для проведення таких важливих та яскравих наукових конференцій!