You are here

На Миколаївщині знов запрацювала мобільна водоочисна станція Kärcher WTC 5000!

Submitted by elena on Срд, 06/19/2024 - 10:34

     В умовах повномасштабної війни, внаслідок збройної агресії російської федерації проти народу України, у селах Березнегуватське, Кам`яне, Новорозанівка, Миролюбівка, Пелагіївка, Новогригорівка Софіївської громади Баштанського району Миколаївської області значно погіршилася ситуація із забезпеченням населення якісною питною водою. Понад 1500 осіб, які там проживають, залишились без питного водопостачання.

     Враховуючи дану ситуацію, фахівці РОВР у Миколаївській області на чолі з начальником Наталією Жадан, вирішили допомогти у вирішенні даного питання.

     Ми облаштували додатковий пункт очистки води - мобільну очисну станцію для очищення води Kärcher WTC 5000, яку у якості гуманітарної допомоги РОВР у Миколаївській області надало Федеральне Агентство Технічної Допомоги Німеччини (THW, Technisches Hilfswerk) на території Кам`янського старостату Софіївської сільської ради.

     Нагадаємо: Мобільна станція може забезпечити підготовку питної води близько 5 тис. літрів за годину та може переміщуватися населеними пунктами і забирати воду у будь-яких місцях: з поверхневих водних джерел, з забруднених водних джерел, свердловин.

     Станція для очищення води Kärcher WTC 5000 — це мобільна, компактна і потужна система очищення води з різних джерел до якості питної відповідно до міжнародних нормативів. Завдяки кільком ступеням очищення та фільтрації з води видаляються домішки та забруднюючі речовини.

     Завжди раді вчасно прийти на допомогу! Ми працюємо для вас!

 

 

 

Раніше, у червні 2023 року через підрив окупантами греблі Каховської ГЕС мешканці міста Снігурівка залишились без джерел питного водопостачання. Регіональний офіс миттєво відреагував на катастрофічну ситуацію і відрядив фахівців для розгортання та запуску в місті водоочисної станції Kärcher WTC 5000. За весь час, поки ситуація з централізованим водопостачанням в місті Снігурівка не налагодилась, було очищено та надано місцевому населенню близько 500 м3 води належної якості.  Таким чином, ситуація з забезпеченням чистою водою була вирішена вчасно!