You are here

РОВР у Миколаївській області облаштував новий пункт очистки води!

Submitted by elena on Срд, 07/10/2024 - 11:12

    У критичних обставинах, спричинених російською агресією, на сьогоднішній день наша область має гостру потребу у задоволенні потреб населення у питній воді. Водоочисна споруда може забезпечити підготовку питної води близько 10 м3 за годину.

       Представник благодійного фонду МОМ (WASH) Dr. Carlos Mauricio Barreto разом з командою спеціалістів Міжнародної організації міграції презентував матеріали фахівцям РОВР у Миколаївській області для теоретичного ознайомлення з роботою споруди.

 

 

 

 

 

 

     На другому етапі, спеціалісти Офісу пройшли відповідне практичне навчання на території дільниці з ремонту та обслуговування об`єктів інфраструктури, що дало можливість засвоїти інформацію щодо експлуатації та технічного обслуговування водоочисної споруди. По закінченню навчання спеціалісти отримали сертифікати про завершення курсу тренінгу з експлуатації установки очищення води та системи зворотнього осмосу у надзвичайній ситуації.

 

 

 

 

     Водоочисна споруда – компактна, мобільна і потужна система очищення води з різних джерел відповідно до міжнародних нормативів. Завдяки кільком ступеням очищення, двошаровому піщаному фільтру та абсорбації на фільтрі з активованим вугіллям, з води видаляються домішки та забруднюючі речовини.

 

 

    Ми висловлюємо щиру подяку Carlos Mauricio Barreto та команді молодих кваліфікованих спеціалістів благодійного фонду ООН МОМ за активну підтримку, надану допомогу, якісне навчання та приємне спілкування!

Цей внесок дуже важливий для нас!