3 жовтня, з метою підвищення обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі та привернення уваги широкого кола громадян до проблем водних ресурсів в Україні, в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбулась он-лайн зустріч фахівців Регіонального офісу з викладачами та студентами екологічного факультету.
Дмитро Єфімов, начальник відділу водокористування та моніторингу вод Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області продемонстрував студентам лекцію з презентаційними матеріалами на тему: "Очищення води за допомогою мобільних водоочисних станцій WTC 5000 та WTC 2500", які є актуальними на сьогоднішній день для мешканців Миколаївської області.
У семінарі прийняли участь начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області Наталія Жадан, завідувачка кафедри екології та природоохоронний технологій, д.т.н., професор Ганна Трохименко, колектив лабораторії моніторингу вод та грунтів на чолі з начальником – Валентиною Гордієнко та інші 75 учасників.
Нагадаємо: Станції для очищення води Kärcher WTC 5000 та WTC 2500 — це мобільні, компактні і потужні системи очищення води з різних джерел до якості питної відповідно до міжнародних нормативів. Завдяки кільком ступеням очищення та фільтрації з води видаляються домішки та забруднюючі речовини.
Мобільні станції може забезпечити підготовку чистої води в обсязі від 2,5 тис. до близько 5 тис. літрів за годину та можуть переміщуватися населеними пунктами і забирати воду у будь-яких місцях: з поверхневих водних джерел, з забруднених водних джерел, свердловин.
Також, з презентаційними матеріалами на лекції для студентів виступила провідний хімік Інна Соченінова, яка розповіла про роботу лабораторії, іі технічне забезпечення та моніторинг масивів поверхневих вод, які здійснюються на території Миколаївської області.
Семінар пройшов у дусі взаємної поваги, обговорення та дружніх партнерських відносин.
Дякуємо Наталії Жадан, начальнику РОВР у Миколаївській області та Наталії Магась, кандидату технічних наук, доценту кафедри екології та природоохоронних технологій Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова за надану можливість проведення даного заходу, приємне і корисне спілкування, гостинність і доброзичливість та організацію позитивного клімату співпраці з викладацькою та студентською аудиторією.