В рамках заходів екологічно-просвітницького спрямування, до Дня Водних ресурсів, Дня Довкілля, Дня Південного Бугу з 1 березня по 31 травня 2015 року Миколаївське обласне управління водних ресурсів проводить конкурс дитячого малюнка.
Завдання конкурсу: розвинення у учнів області бережливого ставлення до навколишнього середовища та водних багатств природи рідного краю, сприяння розвитку творчих інтересів учнівської молоді засобами образотворчого мистецтва, формування вишуканого багатства естетичних вражень, патріотичних почуттів у підростаючого покоління, вивчення органічної привабливості її природи, виховання у підростаючого покоління екологічної культури, шани до рідного краю, привернення уваги широких кіл громадськості до екологічного стану рідного краю, вивчення річок області.
Творчі роботи учасників мають надсилатися на адреси відповідних районних управлінь водного господарства, за місцем знаходження навчальних закладів.
Роботи, які зайняли переможні місця на рівні районних управлінь, з поміткою „Конкурс дитячого малюнка” направляються на адресу Миколаївського обласного управління водних реурсів і беруть участь у конкурсі на обласному рівні.
Переможцям, яких визначать конкурсні комісії, будуть вручені призи та подарунки.
Докладніше з умовами проведення заходу, критеріями оцінки робіт можна ознайомитися в «Положенні про проведення конкурсу».
Відділ водних об'єктів та використання водних ресурсів
Положення про проведення конкурсу дитячого малюнку
«Вода джерело життя»
у рамках заходів екологічно-просвітницького спрямування
до Дня Водних ресурсів, Дня Довкілля , Дня Південного Бугу
І. Загальні положення
1.1. Конкурс дитячого малюнку (далі — Конкурс) у рамках заходів екологічно-просвітницького спрямування проводиться з метою розвинення у учнів області бережливого ставлення до навколишнього середовища та водних багатств природи рідного краю, сприяння розвитку творчих інтересів учнівської молоді засобами образотворчого мистецтва, формування вишуканого багатства естетичних вражень, патріотичних почуттів у підростаючого покоління, вивчення органічної привабливості її природи, виховання у підростаючого покоління екологічної культури, шани до рідного краю, привернення уваги широких кіл громадськості до екологічного стану рідного краю, вивчення річок області.
1.2. Організатором конкурсу є Миколаївське обласне управління водних ресурсів.
1.3. Основним завданням конкурсу є:
- ознайомити дітей та учнівську молодь Миколаївщини з річками, що протікають на території області;
- розвинути почуття прекрасного, прагнення пізнати та оберігати красу і багатства природи рідного краю, виховання дбайливого ставлення до природи;
- формування екологічної свідомості учнівської молоді;
- розвиток образного мислення і емоційної чуйності;
- розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління.
ІІ. Порядок проведення конкурсу
2.1 Керівництво підготовкою та проведення конкурсу покладається на оргкомітет.
2.2. Конкурс приурочуються до екологічних свят та проводиться в три етапи:
І етап – до Дня Водних ресурсів,
ІІ етап – до Дня Довкілля,
ІІІ етап – Дня Південного Бугу.
2.3. До участі в конкурсі запрошуються діти та учнівська молодь, учні та вихованці загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, інтернатних та професійно-технічних закладів та вихованці позашкільних закладів у вікових категоріях:
• молодша група - учні 1-4 класів;
• середня група - учні 5-8 класів;
• старша група - учні 9-11 класів.
2.3. Період проведення конкурсу з 1 березня до 31 травня 2015 року.
2.4. Прийом конкурсних робіт здійснюється в період до 18 травня 2015 року.
2.4. Роботи на конкурс надсилаються в Миколаївське обласне управління водних ресурсів, на адресу: 54030, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 14.
ІІІ. Вимоги до робіт
3.1. На конкурс подаються роботи, які відповідають тематиці. Роботи можуть бути як у чорно-білому, так і в кольоровому виконанні в будь якій техніці. Формат А4, або А3.
3.2. Роботи учасників конкурсу повинні бути присвячені водним ресурсам, відображати пейзажі річок та їх природне середовище або містити заклик до дбайливого ставлення та збереження водних ресурсів.
3.3. Представлені на конкурс роботи повинні супроводжуватись етикеткою на якій необхідно вказати прізвище, ім’я, вік конкурсанта, назву закладу, школу, клас, прізвище керівника.
3.4. Роботи подаються у зазначений термін, оцінюватись будуть лише авторські роботи, виконані учасником самостійно.
3.5. Розгляду не підлягають роботи, які виконані або надані без дотримання умов Конкурсу та вимог до робіт.
3.6. Конкурсні роботи авторам не повертаються і не рецензуються.
ІV. Підведення підсумків конкурсу
4.1. Переможці конкурсу визначаються за підсумками голосування журі, до складу якого залучаються представники організаторів Конкурсу та фахівці. Персональний склад журі затверджує організатор конкурсу.
4.2. Підсумки конкурсу будуть проводитися за такими критеріями:
- відповідність темі конкурсу;
- оригінальність;
- композиційне рішення;
- колорит;
- живописність;
- майстерність виконання.
4.3. За результатами Конкурсу визначаються І, ІІ та ІІІ місця у трьох вікових групах та „Гран-прі”, по кожному району області.
4.4. Автори робіт, що зайняли призові І, ІІ та ІІІ місця в районах області, нагороджуються грамотами та цінними подарунками, управліннями водного господарства, НДГВ та СГГМП.
4.5. Підведення підсумків Конкурсу та нагородження учасників, що зайняли „Гран-прі” відбувається в урочистій обстановці до Дня працівників водного господарства.
4.6. Витрати на проведення конкурсу здійснюються за рахунок коштів Товариства меліораторів та водогосподарників Миколаївської області, а також благодійних внесків, інших залучених, незаборонених законодавством, коштів.