You are here

Всесвітній День води 2013!

Submitted by elena on Пон, 03/25/2013 - 07:17

У багатьох країнах світу щороку 22 березня відзначається Всесвітній День води (World Day of Water) або Всесвітній День водних ресурсів.

Основна мета проведення Всесвітнього Дня води - привернути увагу громадськості до стану водних об'єктів і проблем, пов'язаних з їх відновленням і охороною. Це ще один привід замислитися про значення води в житті кожної людини, про проблеми нестачі питної води, необхідності збереження та раціонального використання водних ресурсів.

Генеральна асамблея ООН проголосила 2013-й рік «Міжнародним роком співпраці у сфері водних ресурсів» з метою спрямування міжнародних зусиль на дії по забезпеченню доступу до питної води та надати мільйонам мешканців планети належні санітарні умови. Адже, вода має вирішальне значення для сталого розвитку, зокрема, для цілісності навколишнього середовища, здоров'я, благополуччя, викорінення бідності і голоду. Тому і Всесвітній День води у 2013 році, також буде присвячено водній кооперації.

В рамках відзначення Міжнародного року водної співпраці, фахівці відділу водних ресурсів управління 30.01.3013 року взяли участь у інформаційно-просвітнецькому  заході в Міському центрі екологічної інформації та культури в приміщенні бібліотеки-філіалу №2 ЦБС для дорослих м. Миколаєва. Брагін А.В., заступник начальника відділу водних ресурсів облводресурсів, прочитав лекцію студентам-екологам І курсу Чорноморського Державного університету ім. П. Могили на тему: «Водний фонд Миколаївської області» та презентував довідник.

Фахівці облводресурсів та підвідомчих управлінь не залишились осторонь святкування, тому до Всесвітнього Дня води проведено ряд еколого-просвітницьких заходів, серед яких: проведення тематичних виступів, семінарів, лекцій, круглих столів серед учнів, студентів та громадськості. Крім того, для привернення уваги громадськості до проблеми води, у ЗМІ розміщено статті присвячені Всесвітньому Дню води.