24 травня фахівці Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області прийняли участь в  онлайн-зустрічі для фахівців водної галузі України з директором Департаменту управління водними ресурсами Державного Водного Господарства Польські Води Пшемиславом Грушецьким, який презентував досягнення та розкрив особливості застосування на практиці Плану управління річковим басейном на прикладі розробок та роботи у цьому напрямку в Польщі.

На дільниці магістрального водогону смт. Казанка, працівники Новобузької дільниці на насосній станції ІV підйому ПК 0+00 та ПК 01+00 усунули пориви, чим забезпечили подачу води мешканцям 4 населених пунктів Казанківського району!

Ми піклуємось про вас!
Так тримати! 
Всім здоров’я!

У зв’язку з розширенням площі поливу, працівниками Кам’янської дільниці ведеться підготовка зрошувальної системи до якісного поливу: розчищення та ремонт магістральних каналів, полігональних споруд власними силами та за допомогою механізованої техніки. 

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечувати поливом своїх водокористувачів!

Всім мирного неба!

Наші трудяжки з Новобузької дільниці групового водопроводу проводять очищення водовідвідних лотків та обкошують територію насосних станцій і гідротехнічних споруд від рослинності. Роботи проведені на площі 2,1 га! 
Далі буде!

Дякуємо за роботу!
Всім мирного неба!

Працівниками Південно-Бузької експлуатаційної дільниці налагоджено механічну частину на насосній станції 5а. 
Водокористувачам «Грінвілу» на поля подано воду! 

Усім гарного здоров’я!

Працівниками Південно-Бузької дільниці встановлено шандорний щит на ПК 72 для регульованої подачі води водокористувачам. А ще - відремонтовано колодязь на напірному трубопроводі від головної насосної станції! 

Всім терпіння і віри!

Наші працівники Південно-Бузької експлуатаційної дільниці проводять налагоджувальні роботи на насосі агрегату 1 головної насосної станції. 

Всім сили, наснаги і віри!
Бережіть себе!

Наші працівники Кам‘янської дільниці проводять доглядові роботи на зрошувальній системі: обкошують магістральний канал від рослинності, підсипають берми, розчищають полігональні споруди від наносів!

Ми підготуємо зрошувальну систему для наших водокористувачів!

Сторінки