На виконання вимог ст. 65 Кодексу цивільного захисту України, Інструкції з організації перевірок діяльності міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту, затвердженої наказом МВС України від 06 лютого 2017 року № 92, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 березня 2017 року за № 276/30144, розпорядження Миколаївської облдержадміністрації від 16 лютого 2018 року № 37-р «Про заходи щодо підготовки

У лютому 2024 року лабораторія моніторингу вод та ґрунтів РОВР у Миколаївській області пройшла перевірку відповідності критеріям установленим в СОУ 71.12 – 32765831 – 001 – 2016 «Оцінювання та визначення технічної компетентності вимірювальних підрозділів суб’єктів господарювання, які входять до сфери управління Державного агентства водних 

16 лютого 2024 року на онлайн платформі ZOOM відбувся Вебінар під назвою «Оцінка вразливості й ризиків та заходів адаптації до зміни клімату для Миколаївської області», у якому прийняв участь Руслан Туз, начальник відділу водного кадастру та техногенно-екологічної безпеки РОВР у Миколаївській області.

З метою популяризації роботи Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області та інформування широкого кола громадськості про різні види послуг для залучення коштів на розвиток водного господарства, сьогодні начальник Офісу Наталія Жадан зустрілась з Головою Шевченківської сільської територіальної громади Пилипенком Олегом Валерійовичем.

7 лютого 2024 р. в рамках проведення превентивних заходів Південного міжрегіонального управління Держслужби з питань праці у приміщенні Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області відбувся семінар-навчання з питань охорони праці з енергетиками, заступниками відповідальних за електрогосподарство, начальниками дільниць та 

8 лютого під головуванням начальниці РОВР Наталіі Жадан відбулась нарада спеціалістів Офісу з водокористувачами Миколаївської області. У засіданні прийняли участь керівники ТОВ «Грінвіл ЛТД», ТОВ «Фреш Беррі», ФГ «Хан», СТВ «Фок», ФГ «Яр-Агро», ТДВ «Південний», «Колос», ТОВ «Добробут», ТОВ «Поляночка МРС»,  ГО «Південний 

З метою резервного живлення електрообладнання електроенергією на насосних станціях ІІ-го підйому (с. Софіївка) та НС ІІІ-го підйому (с. Велика Олександрівка) Новобузької дільниці  благодійним фондом ООН Міграція МОМ надано дизельний генератор ALTAS AJ-S385  (300 кВт). Електрослюсарями  дільниці проведено перевірку запуску, налаштування та випробування в експлуатації автономного джерела електричної енергії. 

На виконання наказу Держводагентства України від 17.01.2024 року №9, в рамках реалізації плану підготовчих робіт водогосподарських об’єктів РОВР у Миколаївській області до роботи у 2024 році, спеціалістами Офісу на чолі з начальником Наталією Жадан перевірено технічний стан магістрального каналу Ковалівського водогосподарського комплексу.

 

З метою своєчасного вжиття заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на водних об’єктах в офісі діє аналітично-диспетчерський центр запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на водних об'єктах і водогосподарських системах, який здійснює щоденне спостереження за гідрологічною та водогосподарською обстановкою.

З метою резервного живлення електрообладнання електроенергією на насосних станціях ІІІ-го підйому (с.Великоолександрівка) та НС ІV-го підйому (с. Новоданилівка) Новобузької дільниці благодійним фондом ООН Міграція МОМ надано бензиновий генератор Senci SC18000DE 15 кВт.

Електрослюсарями дільниці проведено запуск, налаштування та випробування в експлуатації автономного джерела електричної енергії.

Сторінки